شرایط خرید

قوانین و شرایط خرید و فروش ارزهای دیجیتالی

ثبت نام و ورود

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی در سایت بیتوفینکس ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید سپس با نام کاربری و رمزعبور وارد سایت شوید .

پس از ورود به سایت گزینه های خرید و فروش برای کاربران فعال می شود که می توانید با کلیک بر روی خرید آنلاین در فهرست ارزهای دیجیتالی ، ارز مورد نظر خود را سفارش دهید.

هر کاربر با مشخصات خود فقط یکبار می تواند در سایت ثبت نام کند و در صورتی که بنا به هر دلیلی اکانت کاربری شخص بسته شد ، کاربر نمی تواند مجددا با همان مشخصات در سایت ثبت نام کند.

امکان تغییر نام کاربری پس از ثبت نام امکان پذیر و 

احراز هویت

کاربران عزیز باید دقت کنند در هنگام ثبت نام مشخصات درخواستی را به درستی وارد کنند وهم چنین تصویر کارت ملی و کارت بانکی و سلفی همراه با کارت ملی واضح و خوانا باشد تا از طرف بیتوفینکس تائید شود. هم چنین آپلود این تصاویر ضروری است. 

ضرورت آپلود این تصاویر به دلیل محیطی امنی است که بیتوفینکس برای کاربران در نظر گرفته است.

آدرس والت 

کاربران گرامی ، لطفا در هنگام وارد کردن آدرس ولت کاملا دقت کنید. بیتوفینکس هیچ گونه مسئولیتی را پس از ارسال ارز برعهده نمی گیرد و مسئولیت آن کاملا با خود کاربر است.

هم چنین انتخاب کیف پول مناسب بر عهده خود کاربران است .

خرید از بیتوفینکس

کاربران برای خرید آنلاین از سایت بیتوفینکس ، حتما باید از همان حسابی استفاده کند که  در زمان ثبت نام مشخصات آن را وارد کرده است . درصورت مغایرت  مشخصات حساب با حساب کاربر ، سفارش لغو می شود.

وارد کردن اطلاعات صحیح در هنگام خرید بر عهده خریدار می باشد و بیتوفینکس هیچ مسئولیتی را در قبال اطلاعات اشتباه  نمی پذیرد.

کسب اطلاعات درباره نوسانات ارزهای دیجیتال در آینده بر عهده خود کاربر است و بیتوفینکس هیچ مسئولیتی را در قبال این نوسانات   

بر عهده نمی گیرد.

در صورتی که کاربر خرید آنلاین خود را در ساعات غیر کاری انجام دهدو نوسانات ارز دیجیتال تا زمان ثبت سفارش محسوس باشد بیتوفینکس وظیفه دارد تا قبل از ثبت سفارش با کاربر مشورت کند .

کلیه فعالیت های این مجموعه در حوزه پولهای الکترونیک و از محل درآمدهای قانونی مشتریان خود در خارج کشور بوده و هیچ گونه ارتباطی با دلار فیزیکی اسکناس یا حواله ندارد. 

این مجموعه تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش و اعلام نرخ ارز اسکناس یا حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد.

زمان تائید ثبت نام : از ساعت 9 تا 24 حداکثر 1ساعت 

زمان انجام سفارشات : 30 دقیقه تا 1 ساعت بعد از ثبت نهایی 

ساعات خرید آنلاین از سایت : از ساعت 8 تا 24 هر روزه حتی ایام تعطیل